10455.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 500 HUF
O. Haske v, O. Laske elzéssel, XX. sz. első fele: Virágos tópart. Akvarell, papír. Dekoratív, régi üvegezett fakeretben. 3,0x23,5 cm