Neogrády László jelzéssel: Téli táj. Olaj, kasírozott vászon. Sérült f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Neogrady-Laszlo-jelzessel-Teli-taj-Olaj-kasirozott-vaszon-Serult-fa-keretben-60x80-cm~II2720615
2720615
10474
426
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Neogrády László jelzéssel: Téli táj. Olaj, kasírozott vászon. Sérült fa keretben. 60x80 cm