10401.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején működött festő: Szerelmespár. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29x27 cm