10408.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. eleje: Holdfényes romantikus táj. Vegyes technika, vászon. Kissé foltos. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 55x66 cm