Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. német festő: Jézus (bibliai jelenet). Tus, papír. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 232/2004 sz. bírálati címkéjével. Sérült. 47,5x36,5cm