10420.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Romantikus táj. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 8x11 cm