10578.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Szecessziós női portré. Olaj, karton, keretben, 39,5x29,5 cm