10629.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Juhász. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 44x33,5 cm