10615.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül: Expresszív táj. Olaj, vászon, faléc keretben, 60x50cm