10507.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Gréczy jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×40 cm