Alex jelzéssel: Tanya. Olaj, farost. Kopott fakeretben, 70x52 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Alex-jelzessel-Tanya-Olaj-farost-Kopott-fakeretben-70x52-cm~II2704222
2704222
10513
426
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Alex jelzéssel: Tanya. Olaj, farost. Kopott fakeretben, 70x52 cm
: pk