A Calame jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/A-Calame-jelzessel-Hegyvideki-taj-Olaj-vaszon-Dekorativ-fakeretben-42x60-cm~II2715748
2715748
10515
426
28000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: A Calame jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 42x60 cm.
: pk