10381. 426. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Vaszary János (1867-1939): Fekvő női akt, nyomat, papír, jelzett a nyomaton, törésnyomokkal, üvegezett fakeretben. 27,5×38 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk