65 000 HUF
175,68 EUR, 191,18 USD
Uhrig Zsigmond (1919-1993): Nagymaros. Tempera, papír, farostra kasírozva, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, sérült. Fakeretben, 59×82,5 cm