Szenténé Kálvai Mária (1939-): Melegedők (Kosztolányi Dezső idézettel)... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szentene-Kalvai-Maria-1939-Melegedok-Kosztolanyi-Dezso-idezettel-Vegyes-technika-pap~II2716853
2716853
10338
426
34000
Rufpreis:
34 000 HUF 91,89 EUR , 100,00 USD
Beschreibung: Szenténé Kálvai Mária (1939-): Melegedők (Kosztolányi Dezső idézettel). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 50×40 cm.
: pk