10331. 426. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
19
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): A mindent látó szem. Szitanyomat, papír, jelzett, (Artist Proof), Üvegezett alumínium keretben, 29,5x41,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk