Szabó József (1889-1955): Diósgyőr. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szabo-Jozsef-1889-1955-Diosgyor-Akvarell-papir-jelzett-Uvegezett-dekorativ-fakeretben~II2718778
2718778
10327
426
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Szabó József (1889-1955): Diósgyőr. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 47×36 cm.
: pk