Pintér József (1922-2002): Tanya ősszel. Olaj, farost. Jelzett. Apró f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pinter-Jozsef-1922-2002-Tanya-osszel-Olaj-farost-Jelzett-Apro-feluleti-serulesekkel-~II2552206
2552206
10274
426
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Pintér József (1922-2002): Tanya ősszel. Olaj, farost. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kopott fakeretben. 35x50 cm
: karap_norbert