Nyergesi János (1895-1982): Dunapart, 1940. Vegyes technika, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nyergesi-Janos-1895-1982-Dunapart-1940-Vegyes-technika-papir-jelzett-Dekorativ-uvegezet~II2722670
2722670
10252
426
Beschreibung: Nyergesi János (1895-1982): Dunapart, 1940. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 25x33 cm
: pk