Kelecsényi Csilla (1953- ): Kompozíció. Computer print, karton. Fa ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kelecsenyi-Csilla-1953-Kompozicio-Computer-print-karton-Fa-keretben-hatoldalan-etikett~II2684827
2684827
10162
426
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Kelecsényi Csilla (1953- ): Kompozíció. Computer print, karton. Fa keretben, hátoldalán etikettel jelzett, 28x28 cm
: nagy_andras