Fábiánné Biczó Ilona (1886-1970): Memento az I. világháború után. Sark... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Fabianne-Biczo-Ilona-1886-1970-Memento-az-I-vilaghaboru-utan-Sarkain-serulesekkel-R~II2720969
2720969
10086
426
Beschreibung: Fábiánné Biczó Ilona (1886-1970): Memento az I. világháború után. Sarkain sérülésekkel. Rézkarc, papír, jelzett. 23x36 cm
: karap_norbert