Deák Ébner Lajos (1850-1934): Batyut vivő. Ceruza, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Lap széle sérült. 44x31 cm