Cserni György (?-): Ungvár látképe, előtérben lovakkal. Pasztell, papí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Cserni-Gyorgy-Ungvar-latkepe-eloterben-lovakkal-Pasztell-papir-jelezve-balra-fent-~II2695052
2695052
10049
426
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Cserni György (?-): Ungvár látképe, előtérben lovakkal. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett fakeretben. 44×59 cm
: pk