Bosznay István (1868-1944): Nyári rét, 1928. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán Blattner Gyula debreceni képkeretező korabeli címkéjével. 13,5×21 cm