Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Napfényes táj. Olaj, rétegelt falem... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Aradi-Edvi-Illes-Jeno-1886-1962-Napfenyes-taj-Olaj-retegelt-falemez-jelezve-balra-lent-D~II2717396
2717396
10004
426
Beschreibung: Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Napfényes táj. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 16×24 cm
: pk