13082.
426. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1900 Gyerekek táncoló pózban, Kosel bécsi fotográfus műtermében készült vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, kartonra kasírozva, karton széle kissé sérült, 21x13,5 cm