Fehérakác MGTSZ 1962-87. feliratú fényképalbum, benne többek közt Kádár Jánost és más szocialista politikusokat ábrázoló fotókkal. 9 db színes és fekete-fehér fotó, aranyozott műbőr albumban, helyenként sérült albumlapokkal.