Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., [1928], Athenaeum, VII+272 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.