1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borÃtóval.