15594.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 400 HUF
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n., Stádium, 179 p. Hetedik kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé sérült, foltos lappal.