15062.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Vándorffy János: Jász-Apáthi város egyházának múltja és jelene. 1895-ös kiadás facsimiléje. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott betűkkel