15006.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Száz képpel és térképekkel. Bp., Franklin Társulat, é.n. Kiadói aranyozott, festett, kopott egészvászon kötésben.