15014.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Stein Aurél: Indiából Kínába. Harmadik utam Belső-Ázsiába 1913-1916. Ford.: Halász Gyula. Bp., 1923, Athenaeum, 133+2 p. + 1 (kihajtható térkép) t. Egészoldalas fotókkal illusztrált. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.