Cholnoky Jenő (1870-1950): Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937], Franklin. Szövegközti ábrákkal, illusztrációkkal. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotban.