15008.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Balbo, Italo (1896-1940): Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Ford.: Gáspár Miklós. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 256 p.+32 t. (fekete-fehér fotók)+2 térkép. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.