Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Egészo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000006/Antalffy-Gyula-Borzsony-Magyar-Tajak-Bp-1957-Bibliotheca-Egeszoldalas-fotokkal-illusztrC3~II2671832
2671832
15070
426
900
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Egészoldalas fotókkal illusztrálva, egy kihajtható térképmelléklettel. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. Megjelent 5000 példányban.
: tg