17161.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Paul de Kruif: Bacillusvadászok. Fordította: Detre László. Bevezetéssel ellátta: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., én., Könyvbarátok Szövetsége, (Kir. Magy. Egyetemi Nyomda.) Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés,kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ajándékozási sorokkal.