17157.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kronfeld, Rudolf: Histopathology of the Teeth and Their Surrounding Structures. Philadelphia, 1943, Lea & Febiger, 504 p. Második kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, jó állapotban.