17163.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Gróh Gyula: Szerves kémia. (A szénvegyületek rövid áttekintése.) Egyetemi és főiskolai hallgatók részére. Bp., 1940., Németh József. Negyedik kiadás. Sérült gerincű félvászon-kötésben.