Baja-Pilch-Dr. Lukinich-Zilahy: Hadifogoly magyarok története I. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000010/Baja-Pilch-Dr-Lukinich-Zilahy-Hadifogoly-magyarok-tortenete-I-Bp-Athenaeum-Kiadoi-egeszva~II2718814
2718814
16566
426
Books: Military
Beschreibung: Baja-Pilch-Dr. Lukinich-Zilahy: Hadifogoly magyarok története I. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: tg