Szekfű Gyula: Bethlen Gábor. Magyar Szemle Társaság I. köt. Bp.,1929, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, eredeti kiadói sérült, részben hiányos papír védőborítóban.