Kerekesházy József: Apponyi. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000009/Kerekeshazy-Jozsef-Apponyi-Bp-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-felvaszon-kotes-kopottas-allap~II2718658
2718658
15637
426
Books: History
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Kerekesházy József: Apponyi. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: karap_norbert