Kardos Árpád: Házi- és udvarkertek berendezése. Bp., Pátria. Kiadói fo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000013/Kardos-Arpad-Hazi-es-udvarkertek-berendezese-Bp-Patria-Kiadoi-foltos-felvaszon-kote~II2723916
2723916
17103
426
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Kardos Árpád: Házi- és udvarkertek berendezése. Bp., Pátria. Kiadói foltos félvászon kötés, kopottas állapotban.
: karap_norbert