Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 30

Kertbarátok műsora. A rádióban hallottuk. Szerk.: Bálint György, Berta Béla. Az egyik szerkesztő, Bálint György (1919-2020) kertész- és mezőgazdasági mérnök, író, szerkesztő, Bálint gazda által Major Anna (1932-2021) dramaturg részére DEDIKÁLT példány. Kertünk, Házunk, Otthonunk. Bp.,1983., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17115.

Kertbarátok műsora. A rádióban hallottuk. Szerk.: Bálint György, Berta Béla. Az egyik szerkesztő, Bálint György (1919-2020) kertész- és mezőgazdasági mérnök, író, szerkesztő, "Bálint gazda" által Major Anna (1932-2021) dramaturg részére DEDIKÁLT példány. Kertünk, Házunk, Otthonunk. Bp.,1983., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bortúrák Veszprém megyében. Weintours in Comitat Veszprém. Wine-tours in Veszprem county. Veszprém, én.,Veszprém Megyei Vállalkozási Központ. Benne 1995-ös balatoni személyhajó menetrenddel. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17116.

Rufpreis:
1 000 HUF
17117.

Rufpreis:
3 000 HUF
Képes budapesti szakácskönyv. Sz. Hilaire Josefa, Kovács Irma, Dorn Anna, Gombos Erzsi, Marossy Emilia, Moesz Gézáné, özv. Gyöngyössy Sámuelné után szerk.: Zempléni Sz. Antónia. [Szabó Antal]. Függelék: A magyar gazdasszony házi kincstára. Bp., [1889], Lamepl R. (Wodianer F. és Fiai), 4+539+XXVII p. Ötödik kiadás. Sérült, viseltes kiadói félvászon-kötésben, kopott, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, laza fűzéssel, az utolsó 5 lap kijár.
17118.

Rufpreis:
1 000 HUF
29
Reneszánsz bor, reneszánsz élet, Tokaj reneszánsza. A magyarországi tokaji aszúk és aszúkészítmények. Tokaji reneszánsz varázs. Tátrai Zsolt fényképező borászmester, Tokajbor-Bene Pincészet, Bodrogkeresztúr fényképkiállítása. Szerk.: Estók János. Bp., 2008, Magyar Mezőgazdasági Múzeum, 36 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
17119.

Rufpreis:
2 400 HUF
1877 Jegyzék-napló gazdák számára 1877. Szerk.: Máday Izidor. Bp., 1877., Légrády. Ötödik kiadás. Kiadói sérült aranyozott egészvászon-kötésben, rossz állapotban, benne számos bejegyzéssel, jegyzettel.
17120.

Rufpreis:
1 000 HUF
Macskássy Izolda: Kézikönyv. Kicsi Berta nagyanyám és Édesanyám szép ruhái, ételei és intelmei. Jancsó Miklós filmrendező bevezetőjével. Bp., 2003, Bookmaker, 71+(1) p. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17121.

Rufpreis:
1 000 HUF
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 B január-június. Pátria Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászon kötésben.
17122.

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 B január-június. "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászon kötésben.

Rufpreis:
4 000 HUF
Winlund, Lennart: Lennart Winlund szakácskönyve. Az első magyar nyelvű svéd gasztronómia - hagyományos északi receptekkel. H.n., 1990, Tradexport. Kiadói kartonált papírkötés.
17123.

Rufpreis:
1 200 HUF
17124.

Rufpreis:
1 000 HUF
17125.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hargitai György: Magyar konyha. Húsételek. 1998, Médiai Nova. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, újszerű állapotban.
17126.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF