17120.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1877 Jegyzék-napló gazdák számára 1877. Szerk.: Máday Izidor. Bp., 1877., Légrády. Ötödik kiadás. Kiadói sérült aranyozott egészvászon-kötésben, rossz állapotban, benne számos bejegyzéssel, jegyzettel.