Barki Jenő-Kun Dezső-Udvarhelyi Dénes: Úttörővasúton a Széchényi-hegyt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Bucher/Bucher-Bahn-Lokomotive~1000018/Barki-Jeno-Kun-Dezso-Udvarhelyi-Denes-Uttorovasuton-a-Szechenyi-hegytol-Huvosvolgyig-~II2716221
2716221
17217
426
Books: Railways, locomotives
Beschreibung: Barki Jenő-Kun Dezső-Udvarhelyi Dénes: Úttörővasúton a Széchényi-hegytől Hűvösvölgyig. Bp., 1958., KÖZDOK. Kiadói kopott félvászon-kötés.
: hsz
Katalognummer: