Perényi Imre: A városépítés története. Városépítéstan I. rész. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 333+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel. Megjelent 1600 példányban.