Németh Lajos: Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt Ném... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000012/Nemeth-Lajos-Kondor-Bela-Tizenhet-rezkarc-A-bevezeto-tanulmanyt-Nemeth-Lajos-irta-Bp-19~II2723233
2723233
16657
426
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Németh Lajos: Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt Németh Lajos írta. Bp.,1980, Corvina, 10 p.+17 t.. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
: ekb