16808.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Lyka Károly: A képírás ujabb irányai. Bp., 1906., Singer és Wolfner, 1 t. + 165+3 p.+23 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, egy kijáró táblával. Miklóssy Gábor (1912-1998) erdélyi festőművész névbejegyzéseivel.; Kis krónikák. Szép Könyvek 7. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói sérült papírkötésben, rossz állapotban. Kis könyv a művészetről. Bp., 1964., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés, érdekes ajándékozási sorokkal.;