Katona Anikó (szerk.): Art deco Budapest. Posters, lifestyle and the city (1925-1938).Bp., 2022, Szépművészeti Múzeum - Magyar Nemzeti Galéria. Angol nyelven 320 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, zsugorfóliában. / In English languague